صفحه کنونی: استخدام استخدام مدرس استخدام جدید معلم، دبیر و مدرس برای تدریس خصوصی ریاضی در سال 97

استخدام جدید معلم، دبیر و مدرس برای تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 (۲۸/۱۲/۱۳۹۶)

اگر در جستجوی آگهی های مرتبط با استخدام جدید معلم، دبیر و مدرس برای تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 هستید ... اگر قصد دارید در سال 97 در زمینه تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، تیزهوشان، ریاضیات مقطع متوسطه (هندسه، حسابان، حساب دیفرانسیل و انتگرال، جبر و احتمال، ریاضی گسسته، هندسه تحلیلی و ....)، ریاضیات کنکوری، ریاضیات دانشگاه (ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاهی، معادلات، تدریس ریاضی مهندسی، محاسبات عددی و ...) و .... فعالیت داشته اشید و درامد خوبی بدست آورید ... اگر قصد دارید به صورت جدی تری در زمینه تدریس ریاضی در سال 97 فعالیت داشته باشید .... در هر صورت، در این بخش در رابطه با نحوه جذب شاگرد، شروع و یا گسترش فعالیت در زمینه تدریس ریاضی و کسب درآمد خوب از این کار توضیحاتی ارائه می گردد.

شاید انتظار داشته اید که در این بخش آگهی استخدام تدریس ریاضی یک آموزشگاه را مشاهده کنید. ولی به هر حال روش دیگری برای جذب شاگرد در زمینه اموزش ریاضی توضیح داده می شود. اگر با آموزشگاههای مختلف برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی تماس بگیرید ممکن است بتوانید شاگردهایی را جذب کنید ولی به هر حال با این روش احتمال کسب درامد بالا از تدریس خصوصی بسیار پایین است. آموزشگاههای تدریس خصوصی وقتی برای جذب مدرس و استخدام معلم و دبیر ریاضی آگهی استخدامی می دهند دهها مدرس با انها تماس می گیرد. در ضمن از قبل هم مدرسهای خودشان را دارند. بنابراین احتمال اینکه با شما تماسی گرفته شود واقعا کم است. اگر کسی شما را به آموزشگاه معرفی نماید و یا دروسی را تدریس کنید که متقاضی برای تدریس آن وجود داشته باشد ولی مدرسین کمتری آن را درس بدهند باز هم وضعیت بهتر است. اما برای تدریس ریاضی ابتدایی، متوسطه و دانشگاهی مدرسین زیادی وجود دارد. در بهترین حالت آموزشگاهها در ایام امتحانات که تقاضا برای تدریس خصوصی ریاضی بسیار بالا است و وقت مدرسین مورد اطمینان خودشان کامل پر است با شما تماس خواهند گرفت. در ضمن، در این حالت قیمت کلاسهای خصوصی را خود آموزشگاه تعیین می کند و از هر جلسه تدریس خصوصی هم 30 یا 40 درصد حق التدریس را برای خودشان بر می دارند. در یک کلام می توان گفت همکاری با آموزشگاههای تدریس خصوصی برای فعالیت در زمینه تدریس ریاضی بهترین راهکار نیست. از این روش در شروع کار و برای کسب تجربه و یا در ادامه در کنار سایر روشها می توان استفاده کرد. البته آموزشگاهها هم هزینه های خودشان را دارند و برای جذب شاگرد تبلیغ می کنند و اینکه درصدی از حق التدریس را بردارند منطقی است و حق خودشان هم می باشد. اما شما به عنوان یک مدرس و معلم خصوصی ریاضی گزینه های بهتری هم برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه آموزش ریاضی در منزل دارید. - حتما بخوانید:
درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه با تدریس خصوصی ریاضی

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 فعالیت داشته باشید و خوب درامد کسب کنید می توانید به صورت مستقل و بدون واسطه برای جذب شاگرد تبلیغ کنید و کنترل کامل بر روی پارامترهایی که می تواند منجر به موفقیت شما در این کار گردد داشته باشید. به عنوان مثال وقتی خودتان به صورت مستقل برای جذب شاگرد تبلیغ می کنید می توانید قیمت و هزینه کلاسها را خودتان تعیین نمائید. در ضمن، هر جلسه کل مبلغ حق التدریس را برای خودتان بر خواهید داشت و لازم نیست 30 یا 40 درصد مبلغ را به آموزشگاه پرداخت نمائید. نکته دیگر اینکه در اوایل کار ممکن است جذب شاگرد به نظرتان سخت برسد و روشهایی را امتحان کنید که بازدهی خوبی نداشته باشد. اما اگر مداومت داشته باشید و در این زمینه امید خودتان را از دست ندهید مطمئنا بهترین روشها را متناسب با دروس تدریسی و شهر محل سکونت خودتان پیدا خواهید کرد (ممکن است در بعضی از شهرها تبلیغات تراکتی بهتر جواب دهد، در شهر دیگری تبلیغات روزنامه بهتر باشد و در جای دیگر تبلیغات در اینترنت و یا استفاده از شبکه های اجتماعی مناسبتر باشد). وقتی خودتان با راهکارهای مختلف جذب شاگرد آشنا شوید و به صورت مستقل کار کنید از جستجوی بیشتر آگهی های استخدام مدرس و دبیر و معلم ریاضی در سال 97 بی نیاز خواهید شد و به راحتی درامد کسب خواهید کرد. برای مطالعه در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.

با توجه به مطالب گفته شده، برای کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 به جای جستجوی آگهی های استخدامی معلم ریاضی و جذب شاگرد با واسطه و از طریق آموزشگاهها بهتر است خودتان به صورت مستقل کار کنید و حتی در ادامه با یکی دو نفر از همکارهایتان گروه آموزشی تشکیل دهید. یکی از بهترین راهکارها برای جذب شاگرد در زمینه آموزش ریاضی ثبت آگهی در سایت ایران مدرس www.IranModares.com (همین سایت) است. با جستجوی عبارتهایی مانند تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی و ... در گوگل ایران مدرس را در صفحه اول نتایج خواهید دید. بنابراین در صورتیکه در این سایت تبلیغ خودتان را ثبت کنید متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی به راحتی به سمت تبلیغ شما هدایت خواهند شد. از سایتهای دیگری که برای ثبت آگهی در زمینه تدریس ریاضی و جذب شاگرد می تواند مفید باشد می توان به سایت www.Tadris-Riazi.com و سایت www.IranKonkur.com اشاره کرد. سایت تدریس ریاضی به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات اموزش ریاضی فعالیت دارد و در سایت ایران کنکور می توانید در زمینه تدریس ریاضی کنکور آگهی ثبت نمائید. استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و یا تبلیغات در روزنامه و تبلیغات تراکتی هم روشهای دیگر جذب شاگرد هستند. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در سال 97 جستجوی بیشتر آگهی های جذب و استخدام مدرس را متوقف کنید و با جذب شاگرد به صورت مستقیم میزان درآمدخودتان را در کنترل بگیرید و افزایش دهید. - حتما بخوانید:
متن تبلیغاتی برای تدریس، نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، آگهی تدریس خصوصی


بازدید: 283
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
مروری بر استخدام
پر بیننده های استخدام
کلمات مرتبط

استخدام 91 استخدام دولتی استخدام بانک بیمه استخدام آموزش و پرورش استخدام شرکت نفت مخابرات 91 استخدام خودرو سازی ایران خودرو سایپا استخدام سراسر کشور استخدام ایرانسل رایتل استخدام استانداری شهرداری استخدام فوق دیپلم استخدام لیسانس فوق لیسانس استخدام مهندس پزشک عمومی استخدام حسابدار کارمند استخدام منشی پرستار استخدام تکنسین تدریس خصوصی مدرس خصوصی دانلود نمونه سوال امتحانی دبیرستان دانشگاه دانلود تست کنکور جزوه آموزشی جزوه درسی جذب هیئت علمی اشتغال امریه بانک معرفی کتاب کتاب پرفروش کنکور کارشناسی ارشد کاردانی به کارشناسی کنکور دکتری پیام نور پودمانی فراگیر علمی کاربردی غیر انتفاعی معرفی دانشگاه رشته تحصیلی مراکز آموزشی

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس