صفحه کنونی: استخدام استخدام مدرس استخدامی جدید مدرس تدریس خصوصی تیر، مرداد و شهریور 96

استخدامی جدید مدرس تدریس خصوصی تیر، مرداد و شهریور 96 (۲۶/۳/۱۳۹۶)

استخدامی جدید مدرس تدریس خصوصی تیر، مرداد و شهریور 96 - از علاقه مندان به تدریس خصوصی در تابستان 96 و تیر و مرداد96 و شهریور96 دعوت به همکاری می گردد.

برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی به جای جستجوی بیشتر آگهی های استخدامی جدید مدرس تدریس خصوصی تیر، مرداد و شهریور 96 و .... آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در همین سایت (ایران مدرس) ثبت کنید و به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس در ارتباط باشید.

در همین سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا تابستان 96 بیش از 16300 مدری در آن ثبت نام کرده اند، می توانید کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی که آگهی تدریس ثبت نموده اند را مشاهده کنید. بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.

با درج تبلیغات تدریس خصوصی به صورت مستقیم و بدون واسطه شاگرد جذب خواهید کرد و مجبور نخواهید بود 30 یا 40 درصد مبلغی که برای حق التدریس دریافت می کنید را به آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی پرداخت نمائید.

با درج تبلیغات تدریس خصوصی متقاضیان تدریس به صورت مستقیم خود شما راخواهند شناخت و ترمهای بعد هم با شما برای تدریس خصوصی تماس می گیرند (مقاله آگهی تدریس خصوصی و نحوه درج تبلیغات تدریس خصوصی را بخوانید).

ثبت اگهی تدریس خصوصی به نسبت جستجوی بیشتر آگهی های استخدامی جدید مدرس تدریس خصوصی و همکاری با اموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی مزایای زیادی دارد. در این حالت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی را خودتان تعیین می کنید.

برای مطالعه در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی مقاله قیمت تدریس خصوصی ، نرخ و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی و برای مطالعه در زمینه درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقاله حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟ را بخوانید.

در تابستان 96 با درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب نموده و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی بدست اورید.

دوران جستجوی بیشتر آگهی های استخدامی تدریس و استخدام مدرس و ... و جذب شاگرد با واسطه به پایان رسیده است. به صورت مستقیم شاگرد جذب کنید.

عبارتهای کلیدی: استخدام مدرس تیر 96 ، استخدام معلم مرداد 96، استخدام استاد شهریور 96


بازدید: 454
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
مروری بر استخدام
پر بیننده های استخدام
کلمات مرتبط

استخدام 91 استخدام دولتی استخدام بانک بیمه استخدام آموزش و پرورش استخدام شرکت نفت مخابرات 91 استخدام خودرو سازی ایران خودرو سایپا استخدام سراسر کشور استخدام ایرانسل رایتل استخدام استانداری شهرداری استخدام فوق دیپلم استخدام لیسانس فوق لیسانس استخدام مهندس پزشک عمومی استخدام حسابدار کارمند استخدام منشی پرستار استخدام تکنسین تدریس خصوصی مدرس خصوصی دانلود نمونه سوال امتحانی دبیرستان دانشگاه دانلود تست کنکور جزوه آموزشی جزوه درسی جذب هیئت علمی اشتغال امریه بانک معرفی کتاب کتاب پرفروش کنکور کارشناسی ارشد کاردانی به کارشناسی کنکور دکتری پیام نور پودمانی فراگیر علمی کاربردی غیر انتفاعی معرفی دانشگاه رشته تحصیلی مراکز آموزشی

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس