صفحه کنونی: استخدام استخدام دانشجو کار دانشجویی بهمن و اسفند 94 و سال 95

کار دانشجویی بهمن و اسفند 94 و سال 95 (۲۲/۱۱/۱۳۹۴)

اگر در بهمن 94 در جستجوی کار دانشجویی هستید ....

اگر در اسفند 94 در کنار درس و تحصیل خودتان می خواهید درآمدزایی هم داشته باشید ...

اگر در سال 95 به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت دانشجویی می خواهید به تدریس خصوصی بپردازید ....

در هر صورت، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید.

با ثبت آگهی تدریس در این وب سایت، تبلیغ شما در معرض عزاران بازدید کننده و متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. به این ترتیب می توانید شاگرد جذب نموده و از تدریس درآمد کسب کنید.

برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی به عنوان کار و شغل دانشجویی نیمه وقت، پاره وقت و تمام وقت و کسب درامد از تدریس در بهمن و اسفند 94 و سال 95 فرصت درج آگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.

سایت ایران مدرس تا سال 95 بیش از 12500 مدرس خصوصی ثبت نامی دارد.

برای درج تبلیغات رایگان تدریس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نموده و پس از تکمیل فرمی که مشاهده می کنید، وارد کنترل پنل شده و تبلیغات رایگان تدریس خودتان را ثبت نمائید.

بازدید: 1692
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
مروری بر استخدام
پر بیننده های استخدام
کلمات مرتبط

استخدام 91 استخدام دولتی استخدام بانک بیمه استخدام آموزش و پرورش استخدام شرکت نفت مخابرات 91 استخدام خودرو سازی ایران خودرو سایپا استخدام سراسر کشور استخدام ایرانسل رایتل استخدام استانداری شهرداری استخدام فوق دیپلم استخدام لیسانس فوق لیسانس استخدام مهندس پزشک عمومی استخدام حسابدار کارمند استخدام منشی پرستار استخدام تکنسین تدریس خصوصی مدرس خصوصی دانلود نمونه سوال امتحانی دبیرستان دانشگاه دانلود تست کنکور جزوه آموزشی جزوه درسی جذب هیئت علمی اشتغال امریه بانک معرفی کتاب کتاب پرفروش کنکور کارشناسی ارشد کاردانی به کارشناسی کنکور دکتری پیام نور پودمانی فراگیر علمی کاربردی غیر انتفاعی معرفی دانشگاه رشته تحصیلی مراکز آموزشی

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس