صفحه کنونی: اخبارسایر اخبار

سایر اخبار


مهلت ثبت‌نام ازدواج دانشجویی تا ۸ دی‌ تمدید شد - به گزارش خبرنگار مهر، مهلت ثبت نام نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی تا ۸ دی ماه تمدید شد و سایت ازدواج دانشجویی به آدرس ezdevajnahad.ir  برای تعیین کاروان ها از ۲۸ آذرماه باز می‌شود. پیش بینی می شود که ۳۵۰۰۰ زوج در ۳۳ کاروان در نوزدهمین مراسم ازدواج دانشجویی شرکت کنند.

....

بازدید: 1222

آخرین و جدیدترین اخبار صدور حکم رتبه‌بندی برای معلمان و وضعیت رتبه‌بندی معلمان در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه آخرین و جدیدترین اخبار صدور حکم رتبه‌بندی برای معلمان و وضعیت رتبه‌بندی معلمان ادامه این مطلب را بخوانید.

....

بازدید: 1477

کابوس نمره مردودی که سالیان سال خواب را بر دانشجو و دانش آموز حرام کرده بود اکنون با تصویب یک مصوبه پایان یافت، مصوبه ای که هدف وزارت علوم از تصویب آن تعبیر یک رویای شیرین برای کابوس نمره مردودی بود، تعبیری که اختلاف نظر درباره آن بسیار است.

....

بازدید: 719

مشکلات معیشتی معلمان، مربوط به این روزها نیست و کلافی است که چندین سال است به هم پیچیده و دولت‌ها در کسب رضایت معلمان و ارتقای وضعیت معیشتی آنها به توفیقات قابل توجهی دست پیدا نکرده‌اند.

....

بازدید: 589

اخبار جدید مرتبط با رتبه‌بندی معلمان، باشگاه معلمان نویسنده و وضعیت معیشتی معلمان در این بخش ارائه می گردد.

....

بازدید: 736

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: معلم رابط تخصصی استثنایی برای مشاوره به معلمان در مدارس حضور می یابد.

....

بازدید: 316

جزییات تغییرات سیستم آموزشی مدارس در سال 94

....

بازدید: 1317

ارائه طرح دو فوریتی نظام رتبه بندی معلمین به مجلس پس از اتمام رسیدگی به بودجه

....

بازدید: 2038

وام بانک ملی به فرهنگیان تا پایان اسفند - مدیر کل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش از همکاری خوب بانک ملی و ارائه تسهیلات به فرهنگیان تا پایان اسفند ماه سال جاری خبر داد.

....

بازدید: 836

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از 10 اسفندماه آغاز می شود اظهار کرد: امسال معلمان خودشان تکالیف عید نوروز را برای دانش آموزان معین می‌کنند و پیک نوروزی به روال سابق نداریم.

....

بازدید: 358

تمدید مهلت ثبت‌نام جذب اعضای هیات علمی تا دوم اسفند - رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی از تمدید مهلت ثبت‌نام در جذب اعضای هیات علمی تا ساعت 24 یکشنبه دوم اسفندماه خبر داد.

....

بازدید: 355

آخرین اخبار در رابطه با افزایش حقوق و عیدی فرهنگیان در این بخش ارائه می گردد.

....

بازدید: 1186

7000مدرس گروه معارف دارای مجوزتدریس هستند/ احتمال ارائه دروس معارف در ارشد و دکتری ....

بازدید: 262

مسئول ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه‎های لرستان: بانک‌های لرستان به زوج‌های دانشجو وام خرید کالا پرداخت می‌کنند. ....

بازدید: 237

رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه اجرای الگوی تعیین شهریه اولین اقدام موثری بود که آموزش وپرورش در دولت یازدهم به آن پرداخت، گفت:‌در کارگروه های تخصصی در باره برخی اشکالات این الگو پیشنهادات و اقداماتی انجام شد که در آن اضافه شهریه برخی از مدارس غیردولتی که منجر به ارتقای کیفیت بخشی آموزش می شد جزو عوامل تاثیرگذار در الگوی تعیین شهریه قرار گرفت. ....

بازدید: 233

صفحه 1 از 180
مروری بر اخبار
پر بیننده های اخبار
کلمات مرتبط

اخبار دانشگاه آزاد خبر استخدامی دانشگاه دولتی اخبار استخدامی کنکور سراسری خبر استخدام دانشگاه پیام نور اخبار دانشگاه غیرانتفاعی اخبار آگهی استخدام علمی کاربردی خبرهای کنکور دکتری اخبار استخدام کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ناپیوسته خبرهای استخدام اخبار آزمون استخدامی اخبار آزمون دکتری اخبار جذب هیات علمی استخدام کنکور ارشد عتبات عالیات

کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما