ایران مدرس>مقاله>آگهی تدریس
آگهی تدریس

آخرین فرصت استفاده از تخفیف سال جدید آگهی ویژه تدریس خصوصی + یک هدیه اضافه

آخرین فرصت استفاده از تخفیف سال جدید آگهی ویژه تدریس خصوصی + یک هدیه اضافه - کاربر گرامی - با سلام و احترام - همانطور که می دانید و در ایمیل های قبل به اطلاع شما رسید، در سایت ایران مدرس به مناسبت سال جدید تخفیف 10 درصدی برای ثبت آگهی ویژه تدریس خصوصی در نظر گرفته شده است. آخرین مهلت استفاده از این تخفیف ساعت 12 شب یکشنبه 5 فروردین 97 است. این تخفیف هم اکنون به قیمتها اعمال شده است. در ضمن، به عنوان یک هدیه اضافه، در صورتیکه تا پایان فرصت ذکر شده آگهی خودتان را به صورت 3 ماهه و یا 6 ماهه ویژه نمائید، علاوه بر اینکه در ایران مدرس ثبت آگهی ویژه 3 ماهه و 6 ماهه به نسبت حالت 1 ماهه به ترتیب 15 و 20 درصد تخفیف اضافه تر هم دارد، تبلیغ شما در سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com هم بدون پرداخت هزینه ویژه خواهد شد. به عنوان مثال، در صورتیکه با استفاده از تخفیف ارائه شده و تا پایان مهلت ذکر شده آگهی خودتان را در ایران مدرس به صورت 6 ماهه 1 ستاره ویژه کنید، در سایت تدریس ریاضی هم یک آگهی ویژه 6 ماهه 1 ستاره بدون پرداخت هزینه اضافه تر برای شما ثبت خواهد شد. سایت تدریس ریاضی برای عبارتهای پرسرچ تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی، قیمت تدریس ریاضی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد.
. . . .

بازدید: 3

تبریک سال نو + دو خبر خوب در سایت ایران مدرس

کاربر گرامی - با سلام و احترام - سال نو را خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می کنیم و آرزو داریم سال 97 سالی سرشار از موفقیت، پیروزی و سلامتی  برای شما باشد.
. . . .

بازدید: 13

تخفیف آگهی تدریس خصوصی ویژه به مناسبت سال جدید 97

پیشاپیش سال جدید را خدمت شما تبریک گفته و برایتان سالی پر از موفقیت و سلامتی را آرزو می کنیم. به اطلاع می رساند در سایت ایران مدرس به مناسبت سال جدید از 20 اسفند 96 تا 5 فروردین 97 تخفیف 10 درصدی برای ثبت آگهی تدریس ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف ارائه شده علاوه بر تمامی تخفیف های دائمی سایت (تخفیف مدرسین قدیمی و تخفیف ثبت آگهی ویژه برای بیش از یک ماه که در بخش تعرفه (مشاهده تعرفه تبلیغات تدریس) توضیح داده شده است) می باشد. با استفاده از تخفیف ارائه شده می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید و در سال 97 شاگردهای بیشتری را جذب نمائید و درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید. تخفیف مذکور هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت اعمال شده است. مدرسینی که در حال حاضر آگهی ویژه تدریس دارند برای ثبت تبلیغات ویژه دفعه بعد می توانند از این تخفیف استفاده کنند. مزایای ثبت آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس به صورت زیر است.
. . . .

بازدید: 31

10 راهکار برای ثبت آگهی تدریس بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر

در این بخش راهکارهایی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی بهینه از نظر گوگل و جذب شاگرد بیشتر ارائه شده است. اگر می خواهید آگهی و تبلیغ شما در زمینه تدریس خصوصی موثرتر باشد و شاگردهای بیشتری جذب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
. . . .

بازدید: 101

جذب شاگرد بیشتر با تبلیغات تدریس خصوصی در سال 97

با ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایتهای تخصصی آگهی تدریس مانند همین سایت (ایران مدرس) در سال 97 می توانید تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید و از کار تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالاتری بدست آورید. یکی از بهترین راهکارهایی که برای جذب شاگرد وجود دارد استفاده از آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی است و تعداد بسیار زیادی از مدرسین از همین روش برای جذب شاگرد استفاده می کنند.
. . . .

بازدید: 67

چگونه بازدهی آگهی های تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟

در این بخش در رابطه با نحوه افزایش بازدهی آگهی های تدریس خصوصی برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید از تبلیغات اینترنتی در زمینه تدریس خصوصی نتیجه بهتری بگیرید و تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید مطالعه مطالبی که در ادامه ارائه می شود می تواند مفید و موثر باشد. برای افزایش بازدهی آگهی تدریس خصوصی موارد زیر را در نظر داشته باشید.
. . . .

بازدید: 72

نکات مهم برای افزایش بازدهی آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی

در این بخش نکاتی مهم برای افزایش بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی ارائه می گردد. اگر می خواهید در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موفق باشید و تعداد شاگردهای بیشتری را جذب کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
. . . .

بازدید: 95

تخفیف ویژه شروع ترم جدید در ایران مدرس برای کسب درآمد از تدریس خصوصی

تخفیف ویژه شروع ترم جدید در ایران مدرس برای کسب درآمد از تدریس خصوصی - به اطلاع می رساند به مناسبت شروع ترم جدید، در سایت ایران مدرس تخفیف 15 درصدی برای ثبت تبلیغات تدریس خصوصی ویژه در نظر گرفته شده است. تخفیف ارائه شده علاوه بر تخفیف های قبلی سایت ایران مدرس بوده و هم اکنون به قیمتهای ارائه شده در سایت اعمال شده است. مهلت استفاده از این تخفیف از شنبه 21 بهمن 96 تا ساعت 12 شب چهارشنبه 25 بهمن 96 و به مدت 5 روز است. اساتیدی که هم اکنون در سایت ایران مدرس آگهی ویژه دارند می توانند با استفاده از تخفیف ارائه شده و با پرداخت هزینه آگهی در بازه زمانی ذکر شده تبلیغ ویژه دفعه بعد خودشان را رزرو نمایند.

. . . .

بازدید: 60

چرا در ایران مدرس آگهی تدریس ویژه ثبت کنم؟

سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. در این وب سایت تا سال 97 نزدیک به 18000 مدرس ثبت نام کرده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس مختلف فعالیت دارند. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی زبان انگلیسی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد. ثبت آگهی تدریس خصوصی در این وب سایت، در صورتیکه متن آگهی تدریس را خوب، کامل و قانع کننده بنویسید، می تواند برای جذب شاگرد کاملا موثر باشد. تعداد زیادی از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس آگهی تدریس خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. برای گرفتن بیشترین بازدهی از آگهی تدریس خودتان حتما مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده را مطالعه کنید.
. . . .

بازدید: 70

تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بهترین روش جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی

تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بهترین روش جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی است. البته در این بخش منظور تبلیغات در اینترنت و در سایتهای تبلیغات اینترنتی مانند ایران مدرس (همین سایت) است که به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس فعالیت دارند. در ادامه در زمینه تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس توضیحاتی ارائه می شود.
. . . .

بازدید: 119

صفحه 1 از 16
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات

جدیدترین مقالات

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام