ایران مدرس>مقاله>مطالب علمی
مطالب علمی

بازیافت مواد کامپوزیتی، روشهای بازیافت مواد مرکب

در طي دو دهه اخير بازيافت بخشي از زندگي روزمره شده است و در حال حاضر بازيافت و استفاده مجدد روزنامه ها ، بطري هاي پلاستيك و درهاي آلومينيومي و ساير مواد ، كار معمول و رايجي شده است .بازيافت مواد مركب يك اتفاق جديد با كار قابل توجه ميباشد كه تا نيمه سال 1980 شروع نشده بود . اگر چه با افزايش كاربردتوليدات مواد مركب به خصوص در صنعت اتومبيل ،مقوله بازيافت از اهميت ويژه اي بر خوردار شده است   .

. . . .

بازدید: 114

مقالات و مطالب علمی در زمینه ژنراتور و موتور برق

مقالات و مطالب علمی در زمینه ژنراتور و موتور برق در این زمینه ارائه شده است. برای مطالعه مقالات مرتبط با دیزل ژنراتور، مقالات و مطالب علمی در زمینه ژنراتور و موتور برق، منابع تامین برق اضطراری (ژنراتور)، موازی بستن ژنراتورها ، پارالل کردن ژنراتور با ژنراتور ،  دیزل ژنراتور در نگاهی ساده ، چگونگی ساخت ژنراتور سنکرون ، توان و گشتاور ژنراتورهای سنکرون،  اجزا و چگونگی ساختمان ژنراتور نیروگاه ها در یک نگ، وظیفه روتور در ژنراتورها و ساختمان آن، انواع خطاهای معمول در ژنراتورها، خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور در تهران و کرج، فروش و اجاره دیزل ژنراتور - صفر و کارکرده - تعمیر، قیمت دیزل ژنراتور نو، کارکرده و دست دوم، موتور برق و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

. . . .

بازدید: 197

مطالب علمی و آموزشی در زمینه برق صنعتی و صنعت برق

مطالب علمی و آموزشی در زمینه برق صنعتی و صنعت برق در این بخش ارائه شده است. جدیدترین مقالات آموزشی در زمینه صنعت برق و برق صنعتی در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده جدیدترین مقالات آموزشی در زمینه صنعت برق و برق صنعتی که در سایت ایستگاه برق ارائه شده است، بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای درج اگهی و تبلیغات رایگان در زمینه برق صنعتی در سایت ایستگاه برق بر روی عبارت ثبت آگهی صنعت برق کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی در زمینه دروس مهندسی برق بر روی عبارت تدریس خصوصی برق کلیک کنید.

. . . .

بازدید: 335

مقالات جدید مرتبط با خازن و بانک خازنی

مقالات جدید مرتبط با خازن و بانک خازنی در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده جدیدترین مقالات جدید مرتبط با خازن و بانک خازنی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

. . . .

بازدید: 321

مقالات جالب و خواندنی در زمینه صنعت برق

تعدادی از مقالات جالب و خواندنی در زمینه صنعت برق در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده و مطالعه مقالات جالب و خواندنی در زمینه صنعت برق بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

. . . .

بازدید: 566

مقالات خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی، ژنراتورهای سنکرون

مقالات خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی، توان و گشتاور ژنراتورهای سنکرون، چگونگی ساخت ژنراتور سنکرون، تفاوت ماشین سنکرون و القایی، تست آی سی روی مدار، چگونگی تست دیود و ترانزیستور روی مدار، تست سیم پیچ، بوبین، چوک و ترانس روی مدار، نشتی خازن ها و علائم آن، چگونگی تست خازن ها روی مدار، تست لامپهای الکترونی در این بخش ارائه شده است. بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

. . . .

بازدید: 398

مقالات جالبی در زمینه برق صنعتی (برق گرفتگی، هادی و عایق، سیم و کابل و ... )

در این بخش مقالات جالبی در زمینه برق صنعتی (برق گرفتگی، هادی و عایق، سیم و کابل و ... ) ارائه شده است. برای مشاهده و مطالعه مقالات جالبی در زمینه برق صنعتی (برق گرفتگی، هادی و عایق، سیم و کابل و ... ) بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. مطالب ارائه شده از سایت ایستگاه برق گرفته شده است. برای مطالعه مقالات بیشتر بر روی عبارت مقالات برق صنعتی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی برق بر روی عبارت تدریس خصوصی برق کلیک کنید.
. . . .

بازدید: 904

مقالات جالب و خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی

مقالات جالب و خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه مقالات جالب و خواندنی در زمینه برق و برق صنعتی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

. . . .

بازدید: 345

ساعت نجومی، ساعت فرمانی و کنترل فاز

ساعت نجومی، ساعت فرمانی و کنترل فاز در این بخش توضیح داده خواهد شد. برای مطالعه در زمینه ساعت نجومی، ساعت فرمانی و کنترل فاز بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

. . . .

بازدید: 652

سنسور، درایو، استپر موتور، سرووموتور، فتوسل و سوپرفوتوسل

برای مطالعه مقالات آموزشی در زمینه برق صنعتی (سنسور، درایو، استپر موتور، سرووموتور، فتوسل و سوپرفوتوسل) که در سایت ایستگاه برق ارائه شده بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

. . . .

بازدید: 567

صفحه 1 از 14
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران

پر بیننده ترین مقالات مطالب علمی

جدیدترین مقالات

اینستاگرام
فیس بوک ایران مدرسفیس بوک
تویتر
آپارت
گوگل+
لینکدین
تلگرام